SHITET shtepi private.

110 000 EUR

Shitet nga: Roland 06 Dhj 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Ne Tirane ne zonen e Freskut prane TV 2000 SHITET shtepi private me siperfaqe 95 m2 dhe 400 m2 truall. Shtepia ka 3 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe nje tualet.
Cmimi 110.000 euro
Per cdo informacion kontaktoni ne:
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail
Në fillim