Shitet Shtepi me toke ne Sauk te vjeter.

200 000 EUR

Shitet nga: Homeplus 15 Nën 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Vila bashke me token ndodhen ne zonen Sauk i Vjeter, prane unazes se re. Vila ka nje siperfaqe prej 80 m2, eshte e organizuar: 1- Kati i pare eshte aktualisht depo. 2-kati i dyte eshte i perbere nga 1 soxhorno, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon i madh. 3- kati i trete ka 3 dhoma gjumi, 1tualet dhe nje ballkon te madh. Ka nje oborr prej 400m2 si dhe nje magazine qe eshte perdorur si oficine. Aktualisht eshte ne proces Hipotekimi. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirepritur te kaloni nga zyra ose te na telefononi! ID: EM131119-01
Leaflet
Në fillim