Shitet Shtepi Druri me oborr tek Gjiri i Lalzit

65 000 EUR

Shitet nga: HABITAT Real Estate Experts Dje 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Tiranë
Shtëpi dhe truall për SHITJE 130m2, tek Gjiri i Lalzit.
Shtëpia ndodhet në një zonë shumë të qetë, e pozicionuar në një kodër afër retorant Fish Land.
Në hyrje shtëpia rrethohet nga një oborr i gjelbëruar me lule dhe pemë të ndryshme dhe nje verandë të bollshme.
Shtëpia është e ndërtuar e gjitha me dru duke i bërë ambjentet e brendshme shumë të këndshsme dhe personale, dhe muret e jashtem jane te veshur me sistem kapot per te ruajtur izolimin termik ne dimer dhe ne vere.
Ambjentet organizohen nga një sallë e bollshme ku ndërthuret në mënyrë harmonike zona e gatimit dhe e ngrënies.Zona e natës përbëhet nga 2 doma gjumi dhe një tualet me dritare.
HABITAT Real Estate Experts
0694098578

WhatsApp:
0694098578
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione