SHITET shtepi 2 kate ne Maminas dhe 800 m2 toke

85 000 EUR

Shitet nga: Roland 21 Nën 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
6
Adresa
Maminas Durres
Sipërfaqe
197 m2
Numri i kateve
2 kat
Ngrohje
Tjetër
Komuna
Tiranë
Ne Maminas, 1 min larg autostrades dhe 15 min nga Gjiri i Lalezit SHITET shtepi dy kate me sip ndertimi 197 m2 dhe siperfaqe toke 800 m2. Cdo kat eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi, ambjent gatim ngrenie ndenie, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Ajri i paster,qetesia dhe kopeshti i gjelberuar krijojne komoditet ne jetese.
Cmimi 85.000 euro
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Leaflet
Në fillim