Shitet shtepi 1 kateshe+530 m2 toke ne Kamez

65 000 EUR

Shitet nga: ARNALDO Sot 07:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Tiranë
Shitet shtepi 1 kateshe me siperfaqe ndertimore 93 m2+ 530 m2 toke.Shtepia dhe toka jane me hipoteke.Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2007.Shtepia shitet 65 mije euro.Mirepresim telefonata vetem nga kliente te interesuar,jo nga ndermjetes.Shtepia shitet per arsye emigrimi.
Leaflet
Në fillim