shitet shpia

500 000 EUR

Shitet nga: landi 15 Nën 03:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
7
Adresa
sharre
Sipërfaqe
600 m2
Numri i kateve
3 kat
Ngrohje
Elektricitet
Komuna
Tiranë
shitet shpi 3 kateshe me hipotek dhe leje ndertimi
kati 1 200 metra katror i pershtatshem per dyqan
kati 2 200 metra katror lokali i paisur me te gjitha paisjet per lokali
kati 3 200 metra katror 2 hyrje nga 100 metra secia hyrje te dyja hyrjet e mobiluara dhe secia hyrje shkall te ndara
ka parking te vecant 670 metra katror me hipotek parking .
Leaflet
Në fillim