SHITET NDERTESE 4 KATESHE NE RRUGEN BESA TIRANE

398 000 EUR

Shitet nga: Vile Sot 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
> 10
Adresa
Afer Bulevardit te ri te Tiranes
Sipërfaqe
776 m2
Numri i kateve
4 kat
Për vendbanimin
Ndërtesë e re
Ngrohje
Qendrore
Komuna
Tiranë
Shitet Ndertese 4 kate-she me nje siperfaqe ndertimi prej 776 m2 dhe 343.4 m2 truall ne Rrugen Jashar Erebara prane Bulevardit te ri.Ndertesa eshte e ndare ne 4 kate ,ku ne Katin e pare ka 3 dyqane dhe 3 katet tjera jane ambjente per investim sipas deshires se bleresit,te cilat mundt te perdoren per apartamente ose ambjente per biznes.Ne cdo kat mund te organizohen 2 hyrje me 2+1.Ndertesa ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Për më tepër informacion ose një vizitë në prone mund te kantaktoni ne nr.0682770111
Leaflet
Në fillim