Shitet aprt tek Shkolla e Baletit

85 000 EUR

Shitet nga: Ina myrta 19 Nën 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
1
Adresa
Shkolla e Baletit
Sipërfaqe
76 m2
Numri i kateve
4 kat
Ngrohje
Tjetër
Komuna
Tiranë
Apartamenti 100% i investuar,
I mobiluar pjeserisht nga BRUNES,sanitare fhe pllaka tualeti nga BRUNES, me 2 kondicioner Chiller me veshje dhe izolime Kapot te brendshme.
Parket cilesor AC4, vetrata dopjo xham Veka Gjermane,
Ndodhet ne katet e larta ne pallat relativisht te ri me ashensor.
Me pamje panoramike pa pengesa.
Eshte varjant shume i mire per banim,investim apo per AIRBnB.
Ina myrta
0674050165
Leaflet
Në fillim