Publikuar: Dhj 03 2022 12:17

Shitet Apartament modern ne Astir 2+1+2 ( i mobiluar)

EUR

Publikuar: Dhj 03 12:17
Shikime: 17
Shitet apartament modern tek bar Artisti ne Astir.

Detajet e prones:

- Hapesira 120 M2
- 2+1+2(Tualete)
- I gjithe ambjenti eshte i shtruar me parket
- Pallat i 2010
- Kati 4
- I mobiluar totalisht
- I siguruar per 10 vjet tek Sigal
- Me dokumentacion hipotekor te rregullt
- Pallati disponon ashensor dhe sistem ngrohje por nuk jane vendosur ende.

Cmimi : 110,000 Euro (I diskutueshem)

Ekskluzivisht nga Click Home Real Estate
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutemi te na kontaktoni ne :
- Cel : 0693180850
- Wp: 0694001332
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione