Shitet apartament 2+1 tek Fresku 650 euro/m2

60 320 EUR

Shitet nga: Aferdita 07 Korr 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Shitet apartament ne Linze 600 m mbi restorant Fresku .Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma+ 1 soxhorno + aneks , 2 koridore dy wc dhe 1 ballkon. Pallati eshte i ndertuar ne vitin 2015 me ashensor, apartamenti eshte gjysem i mobiluar me kuzhinen, frigoriferin dhe hidrosanitaret .
Aferdita
0693062380

WhatsApp:
0693062380
Leaflet
Në fillim