Shitet Apartament 2+1 te Bulevardi Bajram Curri

Shitet nga: benz okazion Sot 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

73 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bulevardi Bajram Curri
Sipërfaqe: 74 m2
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Shitet Apartament 2+1 te Bulevardi Bajram Curri, perballe Ministrise se Puneve te Jashtme, ne rruge kryesore. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues.
Apartamenti organizohet ne nje ambjent ndenje, kuzhine me vete, dhome gjumi, tualet, depo dhe 2 ballkone, me pamje shume te mire nga Dajti dhe Lumi i Lanes.
Ka orientim Veri-Lindje-Perendim.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni 0694004126
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim