shitet apartament 2+1 ne zonen e Brrylit.

70 000 EUR

Shitet nga: keti 03 Pri 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se vogel, tek Brryli. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet dhe nje ballkon me orientim jug-perendim. Ofrohet i pamobiluar dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati eksistues buze rruge, por eshte totalisht i rikonstruktuar dhe me rivleresim. Pozicioni gjeografik ofron facilitete te shumta si kopesht, park, bare, farmaci, markete, etj.. Per me shume info ose per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
Leaflet
Në fillim