Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit

115 000 EUR

Shitet nga: ismet Dje 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Kodra e Diellit ,ngjitur me Parkun Botanik te Tiranes, me siperfaqe totale prej 106 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat me te mira te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje tualet, korridor, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te Ri, Apartamenti ka certifikate pronesie.Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni! 0682770111
Leaflet
Në fillim