Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu!

38 000 EUR

Shitet nga: ismet Dje 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3
Adresa
Rruga Aleksander Moisiu Tirane
Sipërfaqe
56 m2
Numri i kateve
1 kat
Ngrohje
Elektricitet
Komuna
Tiranë
Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu ,ngjitur me Komisariatin nr.4 te Tiranes, me siperfaqe totale prej 56 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat e mira te Tiranes. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje tualet, korridor, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar pjeserisht dhe ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati 3 katesh,apartamenti eshte ne nje pallat ekzistues Apartamenti ka certifikate pronesie.Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na telefononi ne 0682770111
Leaflet
Në fillim