Shitet apartament 2+1+2 prane Liqenit te Tiranes

Shitet nga: benz okazion Sot 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Liqeni i Tiranes - Rruga Peti - Kopshti Zoologjik,
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 2+1 në fillim te rruges Peti me pamje nga Liqeni i Tiranes.
Është i pozicionuar në katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga lindja. Apartamenti përbëhet nga:
-1 dhome ndenjie dhe kuzhine
- 2 tualete
- 2 dhoma gjumi
- 1 depo dhe 1 ballkon
Siperfaqja totale është 99m2, nga të cilat 92.2 m2 janë sipërfaqe të brendshme. Apartamenti eshte totalisht i investuar, i pajisur me elektroshtepiake shume cilesore dhe shitet i mobiluar. Disponon Certifikatë Pronësie.
Per nje vizite ne prone apo detaje te tjera na kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim