Publikuar: Maj 23 2022 11:40

Shitet Apartament 2+1 132m² Liqeni Thate

EUR

Publikuar: Maj 23 11:40
Shikime: 1073
Shitet apartament 2+1+2 tek Liqeni i Thate me sip 132m² kati i trete nga toka me ashensor, ne nje kompleks te ri banimi. Apartamenti ofron nje cilesi banimi teper te larte te cilen ja ofron kompleksi ne te cilen ndodhet. Konfigurohet prej 2 dhoma gjumi, 2 tualete, nje ambjent ndejtje teper te bollshem, depo dhe korridorit lidhes. Rifiniturat e apartamentit te pavendosura, zgjedhje e bleresit pasi e mer ne dorezim.

Cmim favorizues!!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione