Published: Korr 18 2018 12:29

Shitet apartament 2+1 (105 m2) rruga Jordan Misja

EUR

Published: Korr 18 12:29
Views: 40
Shitet apartament 2+1 (2tualete, 1 ballkon), Kati 3 (Total pallati 4 kate) ne rrugen Jordan Misja, ne nje kompleks cilesor te ndertuar nga shoqeria Gener 2 pas Gjykates se Krimeve te Renda
Siperfaqe bruto: 105.06 m2
Siperfaqe neto: 91 m2
Apartamenti eshte i pajisur me Certifikate Pronesie dhe shitet i pa mobiluar.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
40

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information