Shitet apartament 1+1 tek Liqeni i Tiranes

73 000 EUR

Shitet nga: Ina myrta 04 Dhj 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
1
Adresa
Liqeni i thate
Sipërfaqe
67 m2
Numri i kateve
2 kat
Ngrohje
Tjetër
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 1+1 tek Liqeni i Tiranes ne nje pallat me administrim shume te mire.
Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi dhe nje tualat me dritare dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte me pamje nga Liqeni Artificial i Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim
Disponon hipoteke .
Ina myrta
0674050165
Leaflet
Në fillim