SHITET APARTAMENT 1+1 TEK “AMERIKAN 2”

58 650 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Imobiliare Bylis Albania Sot 15:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Imobiliare Bylis Albania
SHITET APARTAMENT 1+1,tek Oxhaku. 48 000 EUR
SHITET APARTAMENT 2+1 Ne nje nje super zone 122 000 EUR
SHITET APARTAMENT 1+1,tek Oxhaku. 48 000 EUR
SHITET APARTAMENT 2+1 NE FRESK perball restorant freskut 650 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Tiranë
🏡Shitet një apartament 1+1
📐Me sipërfaqe 69 m2
🟡Organizimi:
🛏 1 dhomë gjumi.
🛋1 Sallon + ballkon
🛁1 tualet me dritare
🔸Pallat i ri me ashensor.
🟠Apartamenti ka ndriçim natyral në çdo kënd shikimi dhe kubaturë shumë të rregullt.
Objekti aksesohet nga pothuajse të gjitha drejtimet për shkak të funksioneve që ai propozon si dhe për shkak të kondicioneve të përshtatshme që ofron.
🔺Sipërfaqet e banimit janë totalisht të shfrytëzueshme,pa kolona në mes apo kënde të pashfrytëzueshme.
💶Çmimi:850 euro/m2
📍Adresa:Ndodhet prane Amerikan 2.
🔴Për informacion më të detajuar mund të kontaktoni nr cel.📲0685750232,📲0676072222,ose mund të paraqiteni pranë zyrës tonë në 📍Add:Rruga”Mine Peza,nr.234,përball Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.
Imobiliare Bylis Albania
Bylis Imobiliare është një agjensi shumëfunksionale e cila vjen në tregun tonë me staf të përkushtuar dhe të kualifikuar për të ofruar shërbime cilësore dhe të suksesshme. Duke garantuar zgjidhjen e duhur për situata të ndryshme. Eksperienca dhe përgatitja akademike në fushën e drejtësisë e bën Bylis Imobiliare ambjetin profesional që mund t'i japë zgjidhjen e duhur çështjeve tuaja. Ne ofrojmë ndërmjetsim në shitjeblerje pronash, shitjeblerje apartamentesh dhe truallesh, oferta dhe okazione, si dhe dhënie me qira të ambjenteve dhe hapsirave të ndryshme për biznes ose zyra. Gjithashtu ne ju ndihmojmë jo vetëm për të gjetur apartamente në shitje në Tiranë, shtëpi pushimi okazion në Durrës, ambjente biznesi me qira por dhe konsulencë ligjore në finalizimin e kontratës së blerjes, shitjes apo dhënies me qira të objektit në fjalë. Ne e dimë se sa e lodhshme është që të shisni pronën tuaj apo të blini një pronë dhe akoma më tepër e lodhshme të gjeni personin e duhur që t'ju asistojë pjesën ligjore. Prandaj vlen për t'u ritheksuar që stafi ynë ka kapcitetin dhe përgatitjen e duhur për t'ju ardhur në ndihmë me shërbime apo konsulencë ligjore kompanive të huaja, personave fizikë dhe juridikë që operojnë në Shqipëri. Bylis u krijua me qëllimin e vetëm për t’u ardhur në ndihmë të gjithë njerëzve të interesuar në këto fusha. Eksperienca dhe pershtypja maksimale poztive e klinetëve tanë janë siguria juaj e punës tonë të përkushtuar dhe e shërbimeve cilësore që do t'ju ofrojmë gjithmonë dhe kujtdo në cdo moment. Jeni të mirëpritur pranë zyrës tonë në adresën: Rruga:"Mine Peza", nr.234, pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë. Për cdo pyetje apo paqartësi mund të na kontaktoni në xhuljetaveizaj@gmail.com ose në numrat e telefonit: 0676072222 0672264444
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr"Mine Peza", nr 234 Tregoje në hartë
0685750232 0676072222,0672264444
http://bylisalbania.com/agency/bylis-albania/
Imobiliare Bylis Albania
0685750232, 0676072222
Leaflet
Imobiliare Bylis Albania
Shitet apartament 1+1 ne Fresk 35 000 EUR
SHITET APARTAMENT 1+1 tek cabej 42 000 EUR
Jepet ambjent dyqani me qira ne Kombinat 25 000 EUR
SHITET APARTAMENT 1+1 ne Astir afer me Bar Artistin 77 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione