Shitet apartament 1+1, ne Porcelan

72 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Imobiliare Bylis Albania 13 Tet 12:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Imobiliare Bylis Albania
Shitet lokali 2 katesh, prane QTU-s 150 000 EUR
Shitet 2+1 kati dyte i nje vile private, ne Kinostudio 50 000 EUR
Ne shitje toke me siperfaqe 5600m2, ne Kamez 15 000 000 LEK
Jepet me qira super apartament 2+1, tek Shkolla Kuqe 0 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Tiranë
🏡 Shitet Apartament 1+1, në Porcelan
📐 Sipërfaqja: 83 m2
🏢 Pallat i ri (2006)
📂 Me Hipotekë
✅ Me Ashensor
🔴 Mobiluar
🛏️ 1 Dhomë Gjumi
🔺 Ambjent ndënje dhe gatimi
🛁 1 Tualet
✅ Me super punime cilësore
⭕ Mund të konvertohet dhe në 2+1
🏗️ Kati: 7
💶Çmimi: 72 000 Euro
📍Adresa: Në Porcelan, përball me Lokal Artistin
🔴 Për informacion më të detajuar mund të kontaktoni në cel: 📲 0676072222, ose paraqituni pranë zyrave tona në 📍Add: Rruga "Mine Peza" nr 234, përball Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë.
Imobiliare Bylis Albania
Bylis Imobiliare është një agjensi shumëfunksionale e cila vjen në tregun tonë me staf të përkushtuar dhe të kualifikuar për të ofruar shërbime cilësore dhe të suksesshme. Duke garantuar zgjidhjen e duhur për situata të ndryshme. Eksperienca dhe përgatitja akademike në fushën e drejtësisë e bën Bylis Imobiliare ambjetin profesional që mund t'i japë zgjidhjen e duhur çështjeve tuaja. Ne ofrojmë ndërmjetsim në shitjeblerje pronash, shitjeblerje apartamentesh dhe truallesh, oferta dhe okazione, si dhe dhënie me qira të ambjenteve dhe hapsirave të ndryshme për biznes ose zyra. Gjithashtu ne ju ndihmojmë jo vetëm për të gjetur apartamente në shitje në Tiranë, shtëpi pushimi okazion në Durrës, ambjente biznesi me qira por dhe konsulencë ligjore në finalizimin e kontratës së blerjes, shitjes apo dhënies me qira të objektit në fjalë. Ne e dimë se sa e lodhshme është që të shisni pronën tuaj apo të blini një pronë dhe akoma më tepër e lodhshme të gjeni personin e duhur që t'ju asistojë pjesën ligjore. Prandaj vlen për t'u ritheksuar që stafi ynë ka kapcitetin dhe përgatitjen e duhur për t'ju ardhur në ndihmë me shërbime apo konsulencë ligjore kompanive të huaja, personave fizikë dhe juridikë që operojnë në Shqipëri. Bylis u krijua me qëllimin e vetëm për t’u ardhur në ndihmë të gjithë njerëzve të interesuar në këto fusha. Eksperienca dhe pershtypja maksimale poztive e klinetëve tanë janë siguria juaj e punës tonë të përkushtuar dhe e shërbimeve cilësore që do t'ju ofrojmë gjithmonë dhe kujtdo në cdo moment. Jeni të mirëpritur pranë zyrës tonë në adresën: Rruga:"Mine Peza", nr.234, pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë. Për cdo pyetje apo paqartësi mund të na kontaktoni në xhuljetaveizaj@gmail.com ose në numrat e telefonit: 0676072222 0672264444
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr"Mine Peza", nr 234 Tregoje në hartë
0676072222,0672264444
http://bylisalbania.com/agency/bylis-albania/

Shitet apartament 1+1, ne Porcelan

Imobiliare Bylis Albania
  Online
0676072222,0672264444


WhatsApp:
0676072222
Leaflet
Imobiliare Bylis Albania
Shitet lokal, prane kryqezimit te rruges ''Mine Peza'' 209 000 EUR
Truall ndertimi 1620m2 ne shitje, mbi Kryegjyshat 235 000 EUR
Shiten shtepi me 3 hyrje ne Kombinat 160 000 EUR
Shitet Apartament 1+1, ne Myslym Shyr 63 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione