Shitet Ap.1+1 ne Bulevardin Zhan d'Ark tek ATSH-ja

79 800 EUR

Shitet nga: ismet Sot 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Shitet Ap.1+1 ne Bulevardin Zhan d'Ark tek ATSH -ja Tirane.Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje/kuzhine,nje dhome gjumi,koridori,ballkoni qe ka fushe-pamje nga bregu i lanes dhe tualeti qe eshte me dritare.Hyrja eshte e restauruar dhe arreduar ne menyre bashkohore,Apartamenti eshte ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues dhe eshte i paisur me certifikate pronesie,orientimi eshte Lindje Perendim qe i ben te mundur nje ndricim dhe diell gjate gjithe dites.Apartamenti eshte i rivleresuar.Per me shume informacion ose vizite ne prone telefononi ne: 0682770111.
Leaflet
Në fillim