Shitet ambjenti 80m2 ( mundesi ndrrimi)

1 000 EUR

Shitet nga: Benz 28 Nën 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Tiranë
Shite ambjenti 80m2, ambjenti i restauruar komplet dhe esht i pershtatshem per biznes.ambjenit ndodhet te kodra diellit RR: BILL KLINTON.ambjeni esht me dokomenta te rregullta me hipotek.ambjenti esht perdorur per nje perjudhe te gjate kohore per lokal dhe aktualish esht i mbyllur..
Ambjenit shitet ose jepet me nderrim.....
Cmimi: 1000 € m2
Leaflet
Në fillim