shitet 5000 m toke 560 m2 objekt ne kamez!

Shitet nga: bes gumeni Sot 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 560 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
SHITET
Toke+ Magazine+Shtepi+Ullishte+Peme te ndrryshme frutore!
Shitet toke dhe objekt magazinimi dhe banimi 5000m2 tokeme dokumenta te rregullta hipotekore.
Magazina 280m2 5 m e larte,magazina eshye e miratuar ne lejen e ndertimit sherbime te ndrryshme pasi zona eshte e populluar.
Shtepi banimi 300m2 e banueshme 150m2 ne funsion me 2 tualete 3 dhoma holl i madh dhe dhom gatimi te vecante
Objekti i ndertuar eshte me leje ndertimi dhe hipoteke te rregullt gjithashtu ka mundesi per shtes kati te miratuar ne leje ndertimi
Siperfaqja e tokes 5000m2 eshte e rrethuar me mur 2 m te larte.
Objekti dhe siperfaqja e tokes jane te rrethuara me rruge te asfaltuara.
Siperfaqja e tokes ka 2 dyer funsionale njera 10m linear tjetra 5 m.
Siperfaqja e tokes eshte mbjelle me ullinj,rrush,fruta te ndryshme rreth 500 rrenje ne total.
Uji funizohet nga nentoka me nje pus me thellesi 32 m linear nen toke
Disponon dhe depozita te ndrryshme uji
Ka shesh te shtruar para objektot rreth 300 m2.
Disponon puseta qe shkojn ne kolektor per ujerat.
Ndodhet ne afersi te qendres se kamzes rreth 600m lienear
Cmimi per 5000m2 me dokumentacion hipotekor te tokes magazines dhe cfare perfshihet eshte 500000 euro ose 100000 dylymi.
Toka shitet total pa ndarje ne pjes!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim