shitet 260m2, shtëpi 2-katëshe

130 000 EUR

Shitet nga: -- 20 Nën 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
3,5
Adresa
Rr. "Gryka e Kaçanikut", 500m pas "Coca Cola"
Sipërfaqe
260 m2
Numri i kateve
2 kat
Ngrohje
Elektricitet
Komuna
Tiranë
Rr. "Gryka e Kaçanikut", 500m pas "Coca Cola", shitet 260m2, shtëpi 2-katëshe. Kati II 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 3 ballkone, 1 banjo. Sip. Trualli 400 m². E legalizuar dhe me hipotekë.
Në fillim