Shitet 2+1 prane Gjimnazi Partizani

95 000 EUR

Shitet nga: gert 22 Jan 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Tiranë
Apartamenti ndodhet midis Gjimnazit Partizani edhe Shkolles 4 Deshmoret, zona eshte shume e aksesueshme edhe ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode. Apartamenti organizohet me nje ambient te madh te perbashket ndenijeje edhe ngrenie gatim, dy dhoma gjumi nga te cilat njera matrimoniale dhe tjetra per femije, te dy dhomat komunikojne me ballkonin i cili eshte goxha i madh gjithashtu ne apartament ndodhet nje tualet edhe nje koridor shperndares. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!
Leaflet
Në fillim