Shes shtepi private

Shitet nga: Damo Onjea 03 Nën 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

65 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 2000 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Shes shtepi private ne Tirane me dokumenta te rregullta me hipoteke punuar me mur guri ndodhet ne periferi te Tiranes ka drita uje xhade ka 232 m2 ndertim dhe 300 m2 truall +2000 m2 toke te mbjelle me peme frutore dhe ullinj shekullore rivleresuar 130 milion leke shitet me gjysem cmimi 65 milion tel 0699202994
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim