Publikuar: Shk 24 2022 08:01

Shes shtepi 2 katshe ne Kamez me qertifikat pronsie

EUR

Publikuar: Shk 24 08:01
Shikime: 539
Shes shtepi private 2 katshe me qertifikat te rregullt kati i par i perfundu dhe mobilu kati i dyte ndarjen e mure ve dhe qatia shitet per arsye emigrimi
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione