SHES SHTEPI 2 KATESHE+1100 m2 toke ne Kamez

16 000 000 LEK

Shitet nga: AL-AL 12 Dhj 06:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Shes shtepi 2 kateshe me siperfaqe totale ndertimi 280 m2+1100 m2 toke.Toka dhe shtepia jane me hipoteke.Shtepia dhe toka ndodhen buze rruge gje qe i jep prones mjaft vlere per ta shfrytezuar ne te ardhmen per biznes.Shitet 160 milion leke te vjetra.
Leaflet
Në fillim