Ooookazion 1+1 laprake

40 000 EUR

Shitet nga: Rami 05 Shk 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Tiranë
Shitet shtepi 1+1 e kompletuar . 55 m2. Ndodhet ne laprake prane spitalit ushtarak. Prane ka kopshtin e femijeve, qendren shendetesore dhe shkollen 9 vjecare. Shitet e kompletuar 40000 euro.
Leaflet
Në fillim