OKAZION

Shitet nga: Iphon Sot 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

128 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 280 m2
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Kam per te Shitur Vile 2 kateshe 260 M kateror + 600 meter toke + garazh per 2 Automjete i vequar. e rrethuar me avlli .. e kompletuar uji drita 24 Ore ... Me hipoteke dhe Dokumentacion te rregullt .Adresa; 3 min nga bashkia kamzes .. Cmimi 128.000 € i diskutushem . per me teper kontaktoni ne Nr tel .0693677584 ... what upp +4915214585785
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim