Okazion shitet shtepi private Selite e vogel Tiran

130 000 EUR

Shitet nga: Emiljan Dje 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Tiranë
Ne nje Nga zonat me te mira dhe me te qeta te Tiranes !
Zona ka dhe mundesi per ndertime pallatesh...
Zona ka dhe sherbimin urban te autobusit

Okazion!!
Shitet Shtepi Private me siperfaqe Totale 360m2 nder to siperfaqe ndertimi 120m2 .
Shtepia eshte e organizuar ne 2 Dhoma Gjumi, 1 Dhome Ndenje + Aneks Gatimi me vete , 2 Tualete,Parabanjo , Korridor, Verande, Oborr, Garazhd .
Shtepia eshte me dokumenta te rregullta dhe shitet e mobiluar.

- Shtepi private me ajer dhe drite
- Dyshemeja e shtruar me pllake
- Tualete me dritare
- Energji Elektrike dhe uje 24 H

- Mobiluar komplet
- Me Dokumentacion te rregullt hipotekor

- Cmimi i negociueshem

Vetem Telefonata Serioze pasi nuk jemi Agjensi imobiliare..
Per nje vizite ose me shume info mund te na kontaktoni ne nr e tel!!

+355 68 58 79 566 ose +355 68 31 93 503
Leaflet
Në fillim