Okazion shitet biznes dhe banim

300 000 EUR

Shitet nga: Vullnet 02 Gush 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Tiranë
Ne Tirane ne zonen e Porcelanit ne Kryqezimin e madh ne rresht te pare dhe i pari ne forme horizontale dhe vertikale shitet super biznes dhe banim i ekzpozuar ne rruge
220 m 2 ne total
Me certefikat pronesie
Objekti eshte i legalizuar dhe certefikuar 2019.

Per momentin kati i pare eshte lokal me qera 1000 euro ne muaj .

Shitet per arsye emigrimi !

Cmimi i fundit dhe okazion 300.000 Euro.
Vullnet
0685444445
Leaflet
Në fillim