OKAZION NE YZBERISHT

62 000 EUR

Shitet nga: Real Estate I-Deal 07 Gush 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Tiranë
SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEK NE YZBERISHT ME NJE CMIM 62000 EURO!! APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE 96 m2 DHE NDODHET NE KATIN E 3 TE NJE PALLATI TE RI BUZE RRUGE!!! SHITET PER NJE CMIM 650 EURO m2!!
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
pronaideal.com
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Rruga Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana,
Real Estate I-Deal
0682017333
Leaflet
Në fillim