Okazion!!! Institut Bujqesore ,Tek bregu i lumit

Shitet nga: Klodi Sot 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Institut Bujqesore
Sipërfaqe: 240 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Ngrohje: Pemë
Komuna: Tiranë
Institut Bujqesore,Tek bregu i lumit ,Shitet/Jepet Me Qira , shtepi private dhe toke. Shtepia ka nje siperfaqe prej 82 m2 dhe organizohet nga salloni , 2 dhoma gjumi dhe nje tualet . Toka perreth ka nje siperfaqe 158m2 qe sherben dhe si kopesht per mbjellje , si dhe mundesi per parkim.
Shtepia nuk eshte perdhese por e ngritur nga toka me shkalle , ka dhe mundesi per tu bere 2-3 kate. Ne proces legalizimi. Cmimi 40.000 Euro i negocieshem. Me Qera 100 Euro/Muaj. Per me shume info kontaktoni : 0675088804
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim