Okazion ! Apartament 2+1, 58000 Euro tek Ali Demi!

Shitet nga: Aurora 14 Nën 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Pasho Hysa
Sipërfaqe: 79.1 m2
Numri i kateve: 4 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Tiranë
Apartament 2+1, me sipërfaqe 79.1 m2. Apartamenti me orientim të shumëfishtë në Jug, Lindje dhe Perëndim ajroset dhe ndriçohet shumë mirë gjatë gjithë ditës dhe ka pamje në një nga oborret e gjelbëruara të kompleksit.
Hyrja e apartamentit të fton në ambientin e ditës, i cili është i mirëndriçuar, në të djathtë të saj ndodhet hapësira e gatimit e cila është favorshëm e veçuar nga pjesa tjetër. Aksesi në dy dhomat e gjumit realizohet nëpërmjet një korridori, i cili njëkohësisht ndan zonën e ditës nga e natës.
Për më shumë informacion kontaktoni në nr. 0696201931
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim