Okazion 2+1, 94m2 e banueshme, Fresku, e mobiluar

Shitet nga: Ceko 08 Nën 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Numri i dhomave: 3
Adresa: fresku Qesarake
Sipërfaqe: 94 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Tiranë
OKAZION Shitet shtepia, OKAZION
Apartament 2+1 dhe 4 ballkone, 84 m2 hapsira e brendshme dhe rreth 10m2 ballkonet, Shtepia ne total 94m2.
Kati 4, Pallat i ri, me ashensor, me certifikate pronesie te rregullt.
Mobiluar ne menyre bashkohore me arkitekt ( SUPER MOBILIM ).
Elektroshtepiaket kane konsum minimal, teknologji e fundit dhe super cilesi, te gjitha brenda garancise. Shtepia ka sistem ngrohje, grila Veneciane, e gjitha e veshur me parket, dollape muri.
Banjo e bollshme me dritare dhe ndricim natyral dhe mobilim special, ndare ne 2 ambiente, njeri ambient permban 2 dushe dhe ambienti tjeter lavaman ne mobilje, lavatrice, plus bide dhe wc e rrethuar me mobilje.
Hidraulike dhe Elektrike te bera vete (jo nga ndertuesi) sipas standartit te fundit.
Apartamenti ka Termoizolim dhe Hidroizolim, te bera vete dhe jo ndertuesi.
Pozicionim shume i favorshem, i bie dielli gjate gjithe dites dhe ka nje SUPER PAMJE, e gjithe Tirana dhe Dajti shikohen nga ballkonet.
Zone e qete, ajer i paster, komshinj familjare.
Aksesi eshte i mundshem nga 2 rruge kryesore, rr Dajtit dhe Dalip topi.
vend Parkmimi i garantuar

Per me shume kontaktoni ne: 069 644 78 99

cmimi 65.000€ i diskutueshëm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim