Publikuar: Sht 25 2022 12:41

Lokal muzike live dhe lounge

Publikuar: Sht 25 12:41
Shikime: 387
Shitet ambjent biznesi lokal muzike live dhe lounge te dyja bashk , biznesi ka 7 vjet wr funksionon dhe eshte me klientel te ngritur gjithashtu ka dhe leje shfrytzimi 24H gjithashtu posedon dhe nje hyrje 1+1 se bashku me nje mini palester , gjithcka e perfunduar
cmimi i diskutushem pasi te shihet ne afer
mundesi nderrimi + diference lekesh
investimi eshte mjaft luks deri ne detaj
ju lutem vetem telefonata serioze
nr cel : 069 53 63 301
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione