Jepet me qera vile 3 kateshe te Kodra e Priftit,

1 000 EUR

270 000 EUR

Shitet nga: ARNALDO 26 Shk 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Jepet me qera vile 3 kateshe me siperfaqe totale ndertimore 330 m2+400 m2 toke rreth e perqark.Vila eshte mjaft cilesore dhe ka nje mobilim modern.Ka sistem termoizolimi dhe sistem ngrohje-ftohje te tipit ciller funksional.Vila jepet me qera per te pakten 2 vite me kontrate te rregullt ligjore.Vila jepet per 1000 euro/muaj.Paradhenie 2 muaj!
Leaflet
Në fillim