Jepet me qera Vile 2 kateshe ne Rrugen Nikolla Fil

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Billion G&G Group 08 Nën 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rruga Nikolla Filja
Sipërfaqe: 178 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Tiranë
Jepet me qera Vile 2 kateshe ne Rrugen Nikolla Filja.Vila ka nje siperfaqe totale prej 178m2 dhe 60m2 verande. Organizohet ne 1 sallon te madh me oxhak funksional, 1 kuzhine, 1 ambjent gatimi me vehte me zgare gatimi,3 dhoma gjumi 2 prej te cilave me ballkon,2 tualete.Vila eshte e mobiluar ne menyre bashkekohore. Oborri i viles pervec rekreacionit dhe gjelberimit te jashtem disponon dhe post parkimi.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ne cmim nuk perfshihet tatim burimi.Per nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme kontaktoni ne numrin 0696484888
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim