Apartament tek zona yzberishtit pranoj dhe klering

670 EUR

Shitet nga: Klevis 21 Korr 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Tiranë
Shitet apartament pranoj dhe klering makin jo me shum se 20mij euro makine
2+1 120m2 2 tualete
Me hipoteke
Mobilim i pjesshem
5min larg astirit ne nje zon shum te mir dhe te qete
Kemi dhe opsione tjera apartamentesh
Leaflet
Në fillim