Apartament ne shitje

66 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Ersilda 06 Nën 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe me punime cilesore tek rruga e Elbasanit, hyrje e re dhe me hapsire te regullt, plot drite, Me hipoteke.
Ersilda
0672047705
Leaflet
Në fillim