APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN GJERGJ FISHTA

95 000 EUR

Shitet nga: klea 19 Nën 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Numri i dhomave
2
Adresa
Ish stacioni i fundit i Tiranes se Re
Sipërfaqe
98 m2
Numri i kateve
Më shumë se 4 kate
Ngrohje
Nuk ka
Komuna
Tiranë
Shitet Apartament tek Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re dhe ndodhet buze rruge. Apartamenti organizohet nga nje sallon te bollshem, aneksin e ka te vecuar dhe perbehet nga dy dhoma te bollshme. Orientimin e ka nga Jug-Perendimi me nje pamje fantastike dhe ndodhet ne katin e 8 brenda nje pallati me ashensor.
Leaflet
Në fillim