Publikuar: Mar 18 2023 11:21

Shtepi banimi.

EUR

Publikuar: Mar 18 11:21
Shikime: 742
Shtepia eshte ndertuar gjate viteve 1999-2000 ka oborr rreth 300 m2, kontrate te rregullt te energjise elektrike, uje 24 ore shpim ose ujesejelles .Mund te kontaktoni dhe ne Whatcap.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
742
0676118004-0672949977

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione