Shitet shtepi private sp totale 3992 m2

130 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Cityhome 22 Sht 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shkodër
CITYHOME ka per te shitur shtepi private me sp totale 3992 m2. Adresa: Ulqin.
cmimi 130.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0683216168
0682052992
cityhome.al@gmail.com
Leaflet
Në fillim