Shitet shtepi private sp 201 m2

83 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Cityhome 08 Tet 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shkodër
CITYHOME ka per te shitur shtepi private sp 201 m2.
Shtepia ndodhet afer ish deges brenshme.
cmimi 83.000 Euro

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0683216168
cityhome.al@gmail.com
Leaflet
Në fillim