Shitet shtepi private 2 kate ne Kiras

100 000 EUR

Shitet nga: AGJENSI IMOBILIARE VIZION 28 Jan 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Shkodër
Shitet shtepi private 2 kate ne Kiras 100000 Euro.Shtepia ka nevoje per punime brenda dhe ka 8 dhoma.
1.Kati 1 ka siperfaqe ndertimi 146 meter
2.Kati 2 ka siperfaqe ndertimi 146 meter
3.Toke 800 meter.
Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne cel 00355672860183 ose ne Adresen Bulevardi Skenderbeg Agjensi Imobiliare Vizion
AGJENSI IMOBILIARE VIZION
00355672860183
Leaflet
Në fillim