Shitet shtepi 1 kate ne velipoje 70000 Euro

70 000 EUR

Shitet nga: AGJENSI IMOBILIARE VIZION 11 Dhj 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Shkodër
Shitet shtepi private 1 kateshe ne qender te velipojes 2+1 me siperfqe toke 90 meter dhe siperfaqe ndertimi 70 meter.Shtepia ka certifikate te rregullt pronesie dhe ka mundesi ndertimi per katin e dyte,cmimi 70000 Euro.Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne cel 00355672860183 ose ne adresen Bulevardi Skenderbeg Agjensi Imobiliare Vizion
AGJENSI IMOBILIARE VIZION
00355672860183
Leaflet
Në fillim