Published: Korr 10 2018 09:49

Shitet per arsye emigrimi nje shtepi ne Boge

LEK

Published: Korr 10 09:49
Views: 36
Shtepia ka 3 dhoma dhe nje guzhine. NJe sallon, nje banjo, nje ballkon dhe nje korridor.
Ka uje dhe drita 24 ore.
Shtepia ndodhet ne fshatin turistik Boge ne lartesine 1060 m mbi nivelin e detit.
Ka te gjitha kushtet per pushime verore dhe dimerore.
kontakt 00355674058999
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
36

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information