SHITET APARTAMENT 2+1 NE TOPHANE

Shitet nga: Brisa Kallaci 08 Nën 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 71 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Shkodër
Century 21 Future ofron per shitje apartament 2+1 ne L. Tophane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te, ka nje siperfaqe prej 71m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ofrohet i mobiluar dhe eshte i rikonstruktuar kohet e fundit. Per informacion me te detajuar kontaktoni me Agjenten e shitjeve per pasuri te paluajtshme Brisa Kallaci 0685025528 ose mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim