SHITET 2+1 NE L. PERASH

Shitet nga: Brisa Kallaci 08 Nën 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Perash
Sipërfaqe: 125 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Shkodër
Century 21 Future ofron per shitje apartament 2+1 ne L. Perash.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125m2, ofrohet totalisht i mobiluar dhe perbehet nga 1 sallon dhe kuzhine , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.
Ndodhet ne katin e 8.
Per informacione me te detajuara kontaktoni me Agjentn e shitjeve per pasuri te paluajtsme Brisa Kallaci 0685025528 ose jeni te mirepritur te na vizitoni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim